Снігоприбирач для райдерів STIGA, робоча ширина 90 см 13-0922-12
• Високоефективний двоступеневий снігоприбирач з легістю може прибирати сніг до 90 см шириною і висотою до 51 см за один вихід.
• Для зручності оснащується дефлектором, який можна регулювати напрямок і дальність викиду снігу до 12 м.
• Підходить для Park PRO 900WX, Park PRO 900AWX, Park PRO 340 IX, Park PRO 540 IX, Park PRO 740 IOX
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Загальні | |
| Вага | 79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність викидання снігу | 12 м |
| Робоча висота | 51 см |
| Робоча ширина | 90 см |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Керування дальністю викиду | електричне |
| Керування напрямком викиду | електричне |