3 699 ₴
3 299 ₴
Тример електричний STIGA, 0.6 кВт, ширина косіння 30 см GT106c
• STIGA GT106с має ширину косіння 30 см і є ідеальним рішенням для користувачів, яким потрібен легкий і простий у використанні інструмент для поліпшення і догляду за своїм садом.
• Тример для трави має регульовану алюмінієву телескопічку штангу.
• Двигун потужністю 0.6 кВт забезпечує оптимальну роботу для косіння трави на невеликих ділянках.
• Оснащується косильною голівкою Tap&Go.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 30 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 36 |
| Різальний елемент | Леска |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Антивібраційна система | Ні |
| Тип ручки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
| Штанга | Да |