Тример акумуляторний STIGA, 48 В GT500eKit
• Акумуляторний тример для трави досить потужний, щоб впоратися з будь-якою складністю косіння, і досить гнучкий, щоб акуратно підкошувати газон.
• Тример працює в парі з 48В акумулятором з ємністю 2 Аг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 30 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 36 |
| Різальний елемент | Леска |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Антивібраційна система | Ні |
| Тип ручки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | цілісний корпус |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. |
| Штанга | Да |
| Характеристики електродвигуна й акумулятора | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |