Коса електрична STIGA, 1 кВт BC110cA
• Універсальний помічник для догляду за ділянкою.
• Потужний електродвигун.
• Надійна конструкція.
• Безшумна і легко запускається - одним натисканням кнопки.
• Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині.
• Ручка, що регулюється по висоті, дозволяє підлаштовувати косу під користувача.
• Великий діаметр рознімної штанги, що забезпечує надійність і зручність транспортування.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 7300 об/хв |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 36 |
| Різальний елемент | Волосінь та ніж |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Антивібраційна система | Ні |
| Тип ручки | D-подібна (кільцева) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів — 1 шт. Плечовий ремінь — 1 шт. Ключ — 1 шт. Косильна головка — 1 шт. 3 зубчастий різальний ніж — 1 шт. |
| Штанга | розбірна |