Відвал для снігу гідравлічний STIGA 13-3932-11
• Відвал для снігу ідеально підходить для очищення тротуарів, велосипедних доріжок і доріг від снігу.
• Керування відвалом здійснюється за допомогою гідравліки з водійського сидіння.
• Він має робочу ширину 120 см і максимально регулюється на 29 градуса як ліворуч так і праворуч.
• Підходить для райдерів серії Park PRO900AWX, Park PRO 740 IOX
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний кут регулювання | 29 град |
| Робоча висота | 44 см |
| Робоча ширина | 120 см |
| Регулювання висоти | 5 см |