Підмітальна машина STIGA SWP577
• STIGA SWP577 - це найпотужніша прибиральна машина діапазону, інструмент для роботи у відкритому і відкритому механізмі, призначений для видалення пилу, бруду і уламків, таких як листя, папір, банки з жорстких і бетонних поверхонь, таких як під’їзні шляхи, доріжка, патіо, автостоянки і багато інших з простотою використання і без шуму.
• Цей інструмент ідеально підходить для прибирання великих житлових і громадських приміщень.
• Завдяки своїй ширині очищення 77 см, SWP577 ідеально підходить для середніх робіт і оснащений двома миючими щітками діаметром 410 мм і потужністю колектора 50 л
• Підмітальна машина також оснащена 275 мм гумовими колесами для поліпшення зчеплення і ергономічний і оборотний кермо.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр щіток | 410 мм |
| Комплектація | Комплект кріплень, інструкція. |
| Обсяг збірки | 50 л |
| Продуктивність прибирання | 3000 кв.м/год |
| Робоча ширина | 77 см |
| Регулювання висоти підмітання | так, 8 положень |
| Тип привода | Прямий |