Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова STIGA PR700E
• Пила ланцюгова акумуляторна з живленням від акумулятора 48 В, ви будете насолоджуватися необмеженим рухом з меншим рівнем шуму, вібрацією, нульовими викидами і мінімальними вимогами до технічного обслуговування двигуна.
• Точна машина, яка ідеально підходить для роботи на дереві, PR700E компактна і досить легка, щоб бути дуже маневреною в умовах обмеженого простору.
• Додатковим підвищенням безпеки є швидкодіючий ланцюгове гальмо, який активується або вручну, або автоматично, коли виявляється інерція, викликана віддачею.
• PR700E має широку бічну ручку і ергономічну м’яку верхню ручку, які в сукупності гарантують, що буде зручно і легко керувати.
• Прозоре вікно дозволяє легко відстежувати рівень заповнення масляного бака в той час як область підтримки великого пальця забезпечує більш сильну пряму тягу і швидший і плавний розріз (високопродуктивний ланцюг також сприяє плавності різання).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Вага | 3.15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою, Шина Oregon, Ланцюг Oregon, Ключ-викрутка |
| Особливості | Гальмо ланцюга, автоматичне змащення ланцюга |