Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова STIGA SC80AE
• Вирубка дерев і різка їх в дрова стають дитячою грою. Stiga SC80AE демонструє всю потужність, що поставляється технологією 80 В, використовуючи Li-Ion батареї преміум-класу.
• Проста у використанні і ручці, вона ідеально підходить для найпоширеніших робочих технологій. Stiga SC80AE оснащена виступає пластиною 16 дюймів (40 см).
• Швидкість ланцюга: ланцюг може досягати швидкості 11 м/с.
• Автоматичне насосний пристрій ця функція гарантує постійну мастило ланцюга.
• Без акумулятора і зарядного пристрою
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 80 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Особливості | Автоматичне змащування ланцюга |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Шина, ланцюг Oregon, ключ-викрутка |