1 062 ₴
759 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Ящик для інструменту STANLEY "ESSENTIAL" STST75785-1
• Ящик для інструменту з вбудованими в кришку органайзерами (2 шт.) Для зберігання дрібних деталей
• Широка металева засувка дозволяє відкривати і закривати ящик однією рукою
• Профільоване дно надає ящику додаткову міцність
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 406 мм |
| Ширина | 205 мм |