Пила відрізна акумуляторна DeWALT DCS691N
• Довговічний потужний безщітковий двигун для найскладніших завдань. Виріб підготовлено з функцією бездротового керування для підключення до зовнішньої водяної помпи.
• Поворотний захисний кожух має 5 положень для кращої видимості під час різання у важкодоступних місцях.
• Глибина різання 83 мм для одного проходу в бруківці, а також для різання арматури та бетону.
• Суцільнометалева трансмісія для надзвичайної довговічності та ефективності.
• Збільшений акумуляторний відсік, що щільно закривається, захищає інструмент від пилу та води, що потрапляють у нього з повітря.
• Сумісний з акумулятором DCB549 15Ah. Двостороння система подачі води для кращого видалення пилу під час різання бетону. Індикатор високого навантаження забезпечує зворотній зв’язок з користувачем під час виконання складних завдань, без зупинки до завершення роботи. Ергономічна рукоятка з м’якою накладкою забезпечує користувачеві комфорт під час тривалого різання. Герметичний вимикач забезпечує тривалу роботу навіть у найбільш запиленому середовищі
• Бездротове керування інструментом
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Гайковий ключ на 12,7 мм — 1 шт., |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |