2 039 ₴
Кущоріз-ножиці акумуляторні (2в1) SEQUOIA, 7.2 В, 1.3 Ач SBC7213
• Акумуляторні кущоріз-ножиці SEQUOIA SBC7213 - універсальне рішення для догляду за невеликими кущами і краями газону.
• Відмінна ергономіка: легкий і зручний.
• Швидка і зручна система перестановки ножів для різних режимів роботи (2в1: кущоріз+ножиці).
• Вбудований світлодіодний індикатор зарядки інформує про стан заряду акумулятора.
• Ємність акумуляторної батареї 1300 мАг і продуктивність в 1000 об/хв забезпечують ефективну роботу.
• З насадкою для підрізання кущів інструмент може впоратися з гілками діаметром до 8 мм, при довжині різу 12 см.
• Джерелом живлення кущоріза-ножиць SEQUOIA SBC7213 є 7.2 В Li-Ion акумулятор.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 7.2 В |
| Комплектація | Зарядний пристрій — 1 шт.; Насадка — кущоріз — 1 шт.; Насадка — ножиці — 1 шт. |
| Максимальний діаметр гілок | 8 мм |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Довжина ножа | 12 см |
| Тип ножа | змінний (садові ножиці/кущоріз) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантія | 2 |
| Штанга | Немає |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Антивібраційна система | Немає |
| Вага | 0.7 кг |