3 399 ₴
Кущоріз електричний SEQUOIA, 0.6 кВт, довжина ножа 50 см SEHT0620T
• Двигун потужністю в 0,6 кВт і ніж довжиною 50 см забезпечують ефективну роботу чистої фігурної різки.
• Поворотне руків’я надає можливість оператору виконувати підрізання під кутом, що допомагає працювати в важкодоступних зонах і з кущами різних форм.
• Лазерна заточка ножа забезпечує ідеально гострий ріжучий край.
• Кущоріз оснащений блокуванням від випадкового включення. SEQUOIA SEHT0620T без проблем впорається з гілками діаметром до 16 мм.
• Інструмент працює від побутової електромережі 230 В.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Довжина ножів | 50 см |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Потужність двигуна | 0.6 кВт |
| Поворотна задня ручка | Да |
| Тип ножа | Двосторонній із лазерним заточуванням |
| Штанга | Немає |