3 799 ₴
3 299 ₴
Висоторіз електричний з телескопічною штангою SEQUOIA, 0.8 кВт SEPS0810
• Двигун потужністю в 0.8 кВт, швидкість ланцюга 10.8 м/сек, і телескопічна штанга електричного висоторіза з регульованою довжиною 201-295 сантиметра забезпечують швидку і якісну роботу.
• За допомогою поворотного елемента, робочу частину інструменту можна повертати під кутом +/- 30 град, що є важливим фактором при обрізанні гілок в важкодоступних місцях.
• Також, висоторіз обладнаний системою автоматичного змащення ланцюга - це допоможе продовжити термін його експлуатації.
• Шина довжиною 25.4 см впорається з гілками діаметром до 20 см.
• Висоторіз SEQUOIA SEPS0810 працює від побутової електромережі 230 В.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 25.4 см |
| Кількість ланок ланцюга | 40 |
| Комплектація | Захисний кожух — 1 шт.;. Цепь - 1шт;. Шина - 1 шт;. Набір кріпильних елементів — 1 шт. |
| Потужність двигуна | 0.8 кВт |
| Загальна довжина інструмента без шини | 201-295 см |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Швидкість ланцюга | 10.8 м/с |
| Тип інструмента | електричний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Штанга | Да |