5 249 ₴
4 514 ₴
Пила ланцюгова бензинова SEQUOIA, 2.0 кВт SPC2016
• Надійна, практична в експлуатації бензопила Sequoia SPC2016 - це Ваш помічник для виконання різних робіт в саду.
• Вона допоможе розпиляти колоди і дерева середнього розміру і стане в нагоді для обрізки садових дерев.
• Бензопила оснащена антивібраційною системою і призначена для індивідуального використання в побутових умовах.
• Відмінною особливістю пилки є автоматизована система мастила ланцюгового механізму.
• Автоматика запобігає перегріванню ланцюга і шини, самостійно визначаючи оптимальну кількість мастила для певного виду робіт.
• Мастильним механізмом регулюється кількість подачі масла в залежності від твердості матеріалу, а також виду виконуваних завдань.
• Конструкція пилки оснащена двотактним економним двигуном, з низьким викидом СО в навколишнє середовище.
• Зручність і точність робіт забезпечується за рахунок добре збалансованої конструкції.
• Простий доступ до видаткових матеріалів надає можливість робити заміну фільтру і свічки без візиту до центрів технічного обслуговування.
• Зручна і якісна бензопила SPC2016 - це універсальний інструмент для проведення робіт в саду, а також для виконання будівельних завдань.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 240 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 25 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 40 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм паливного бака | 420 л |
| Особливості | Антивібраційна система, Автоматичне змащення ланцюга |