Пила ланцюгова бензинова SEQUOIA, 2.4 кВт SPC2418
• Надійна, практична в експлуатації бензопила Sequoia SPC2418 - це Ваш помічник для виконання різних робіт в саду.
• Вона допоможе розпиляти колоди і дерева середнього розміру і стане в нагоді для обрізки садових дерев.
• Бензопила оснащена антивібраційною системою і призначена для індивідуального використання в побутових умовах.
• Відмінною особливістю пилки є автоматизована система мастила ланцюгового механізму.
• Автоматика запобігає перегріванню ланцюга і шини, самостійно визначаючи оптимальну кількість мастила для певного виду робіт.
• Мастильним механізмом регулюється кількість подачі масла в залежності від твердості матеріалу, а також виду виконуваних завдань.
• Конструкція пилки оснащена двотактним економним двигуном, з низьким викидом СО в навколишнє середовище.
• Зручність і точність робіт забезпечується за рахунок добре збалансованої конструкції.
• Простий доступ до видаткових матеріалів надає можливість робити заміну фільтру і свічки без візиту до центрів технічного обслуговування.
• Зручна і якісна бензопила SPC2418 - це універсальний інструмент для проведення робіт в саду, а також для виконання будівельних завдань.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 45 мм |
| Об'єм масляного бака | 0.26 мл |
| Вага | 5.48 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.4 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Двигун | Бензиновий, 2-тактний |
| Комплектація | Ключ-викрутка |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Швидкість ланцюга | 25 м/с |
| Гарантія | 2 |