Sequoia SEC2014 - це електрична ланцюгова пила, яка ідеально підходить для роботи вдома, а також для роботи на вулиці (обмежена довжиною подовжувача).
Особливості:
Переваги:
Застосування:
Комплектація:
Пила Sequoia SEC2014 - це чудовий вибір для тих, хто шукає універсальну, потужну, легку, безпечну, зручну та довговічну пилу для роботи вдома та на вулиці.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 280 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащення ланцюга |
| Комплектація | Пила Sequoia SEC2014, шина, ланцюг, захисний кожух, інструкція з експлуатації |