Пила ланцюгова електрична SEQUOIA, 2.4 кВт SEC2416SO
• Електрична пила SEC2416SО - відмінний варіант для робіт по дому з невеликими навантаженнями або на вулиці, обмежуючись довжиною подовжувача при різанні дров.
• Така електрична пила має невелику вагу - всього 4.68 кг.
• Модуль захищає інструмент від перевантаження, який контролює величину струму, що проходить через пристрій.
• Наявність автоматичного насосу для змащування шини та ланцюга, забезпечує рівномірне зношування пильної гарнітури.
• Електрична пила Sequoia Electric Chainsaw SEC2416SО - призначена для роботи з деровиною невеликого та середнього розміру.
• Якісні комплектуючі забезпечують тривалий час роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.68 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 280 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащення ланцюга |