Пила ланцюгова електрична SEQUOIA, 2.4 кВт SEC2416SOL
• Електрична пилка SEC2416SОL - ідеальний вибір для побутової експлуатації, будівельних робіт та виробництва.
• Поздовжнє розташування двигуна забезпечує правильний баланс під час роботи електропилою під будь-яким необхідним кутом різу.
• Її компактність покращує маневреність та полегшує виконання будь-яких поставлених завдань.
• Безключова натяжка ланцюга (SDS-система) спрощує процес встановлення/регулювання ланцюга під час складання та експлуатації електропили.
• Система автоматичної подачі мастила на шину та ланцюг забезпечує стабільну роботу пильної гарнітури.
• Наявність пильної гарнітури OREGON гарантує стабільність та якість різу.
• Плавний пуск (SOFT START) – забезпечує безпечну роботу оператора електропили та знижує навантаження на електродвигун.
• Ергономічний дизайн і щільно прогумовані рукоятки зменшують вібрацію електропили, створюючи максимально комфортні умови для роботи.
• Надійний електродвигун та якісні компоненти - запорука довговічності електричної пили SEC2416SОL.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 280 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Пила, шина, ланцюг, інструкція |
| Особливості | Автоматичне змащення ланцюга, антивібраційна система, Гальмо ланцюга, Плавний пуск, SDS-система |