Мотопомпа бензинова SEQUOIA для агресивних речовин, 4.78 кВт/6.5 к.с. SPP1000C
• Мотопомпа SEQUOIA призначена для перекачування: технічної води та стоків, розчинів кислот та лугів (рН 4-11), морської води, рідких засобів захисту рослин та рідких добрив. Її можна використовувати у сільському господарстві для внесення добрив, у хімічній та будівельній промисловості для транспортування отруйних речовин, хімічних розчинів. Не підходить для перекачування високоактивних, горючих, їдких речовин у рідкому стані, розчинників чи бензину.
• Мотопомпа оснащена: тихим, надійним 4-х тактним верхньоклапанним двигуном і міцною рамою.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 20 м |
| Потужність двигуна | 4.78 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Бензиновий, SQ-4Т-210 |
| Діаметр патрубків | 3" ⁄ 80 мм |
| Комплектація | Набір кріпильних елементів — 1 шт. |
| Максимальна глибина всмоктування | 7 м |
| Максимальна продуктивність | 65 куб.м/год, 1000 л/хв л/год |
| Максимальний діаметр частинок | 5 мм |
| Об'єм оливи в картері двигуна | 0.6 л |
| Стартер | ручний |