Тример електричний SEQUOIA, 0.350 кВт SET350
• Електричний тример SEQUOIA SET350 призначений для скошування м’якої молодої трави на невеликій ділянці. Підходить для роботи на присадибній ділянці або в саду. Особливо ефективний при скошуванні трави у важкодоступних місцях.
• Зручний для косіння країв доріжок.
• Нижнє розташування двигуна зменшує вібрацію на рукоятці, що забезпечує зручну роботу тримером.
• Ширина обробки становить 25 см.
• Товщина жилки становить 1,2 мм. Захисний кожух виготовлений із ударостійкого пластику.
• Низький рівень шуму. Легка вага - лише 1,3 кг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 24 |
| Різальний елемент | Леска |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | цілісний корпус |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів — 1 шт. Волосінь та котушка — 1 шт. |
| Тип ручки | з додатковою ручкою |
| Штанга | Да |