Тример електричний SEQUOIA, 0.550 кВт SET550DTW
• Електричний триммер SEQUOIA SET550DTW призначений для скошування та підрівнювання трави на садових ділянках, газонах, біля квіткових клумб, огорож, та інших важкодоступних місцях.
• Телескопічна штанга дозволяє налаштовувати інструмент під зріст оператора.
• Регульована поворотна рукоятка – додаткова зручність у роботі тримера під різним кутом нахилу.
• Нижнє розташування двигуна знижує вібрацію на рукоятці та забезпечує комфортну роботу тримером. Ширина обробки – 30 см.
• Товщина жилки – 1.6 мм.
• Захисний кожух виконаний з міцного пластику.
• Низький рівень шуму. Вага – 2.75 кг.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 24 |
| Різальний елемент | Леска |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Комплектація | Комплект кріпильних елементів — 1 шт. Волосінь та котушка — 1 шт. |
| Тип ручки | з додатковою ручкою |
| Штанга | Да |