4 409 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA, 20 В, безщітковий двигун SBC2012BS
• SEQUOIA Connecta Series - єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
• SEQUOIA SBC2012BS - акумуляторна пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, яка працює від однієї 20В акумуляторної батареї.
• Безщітковий двигун - покращує ефективність роботи, мінімізує технічне обслуговування та продовжує термін служби пристрою.
• SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
• Ергономічний дизайн - забезпечує більш комфорту та ефективну роботу.
• Аварійне гальмо ланцюга - додатковий захід безпеки при екстрених випадках.
• Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Пила, шина, ланцюг, інструкція |
| Особливості | Автоматичне змащення ланцюга, Гальмо ланцюга, SDS-система |