6 509 ₴
5 249 ₴
Sequoia SBC2012BS-EV - це акумуляторна ланцюгова пила, яка має ідеальне співвідношення розміру, потужності та ваги.
Особливості:
Переваги:
Застосування:
Комплектація:
Пила Sequoia SBC2012BS-EV - це чудовий вибір для тих, хто шукає компактну, легку, потужну та надійну акумуляторну пилку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Автоматичне змащення ланцюга, Гальмо ланцюга, SDS-система |
| Комплектація | Пила, акумулятор (2 А·год) — 1 шт., зарядний пристрій, шина, ланцюг, інструкція |