Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Sequoia SBC4014BSO-E2W - це акумуляторна ланцюгова пила, яка є ідеальним інструментом для догляду за садом та обрізки дерев.
Особливості:
Переваги:
Застосування:
Комплектація:
Пила Sequoia SBC4014BSO-E2W - це чудовий вибір для тих, хто шукає потужну, надійну та універсальну акумуляторну пилку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.68 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Автоматичне змащення ланцюга, Гальмо ланцюга, SDS-система |
| Комплектація | Пила, акумулятор (4 А·год) — 2 шт., зарядний пристрій, шина, ланцюг, інструкція |