20 899 ₴
Відправка з 06 квітня 2026Фрезер ламельний DeWALT безщітковий 18 В DCW682N
• Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує велику тривалість роботи без перезаряджання акумулятора.
• Ергономічна рукоять покрита гумовим шаром із захистом від ковзання.
• Механізм блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни фрези одним гайковим ключем.
• Використовується для виготовлення пазів для плоских ″дюбелів″ (ламелів) та надрізи замаскованих щілин з максимальною глибиною до 20 мм з додатковим точним регулюванням.
• Оснащений фрезою 104 х 22 мм на 6 зубів.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Комплектація | Пилозбірник — 1 шт., Перехідник для збирання пилу — 2 шт. Штифтовий гайковий ключ — 1 шт. Викрутка T20 Torx — 1 шт. |
| Максимальний діаметр фрези | 102 мм |
| Плавний пуск | Да |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Хід фрезерної головки | 20 мм |