Свердло універсальне STANLEY STA53207
• Призначення: для робіт по дереву, пластмасі, будівельної сталі, кольорових металів, цегляній кладці.
• Для використання з перфораторами та дрилями ударної дії.
• Унікальна заточка 120 ° для універсального застосування. Спеціальний дизайн головки з твердого металу дозволяє виробляти швидке свердління та дає підвищений термін експлуатації.
• Спеціальний хвостовик для виключення прослизання в патроні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 123 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 1 штука |
| Матеріал свердла | TCT/HM |
| Застосування | Універсальна |
| Робоча довжина | 60 мм |