Свердло по бетону,цеглі,каменю STANLEY STA58551
• Призначено для буріння бетону, цегляної кладки, природного і штучного каменю, цегли, плитки тощо Надійне високоміцне свердло.
• Унікальне якість кріплення твердосплавної пластини високотемпературної пайкою міддю для максимальної стійкості і захисту від поломки.
• Посилений стовбур і велика фрезерується спіраль для найвищої міцності і одночасно дуже високій швидкості проходки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 1 штука |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Робоча довжина | 80 мм |