| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Блістер. |
| Сфера застосування | побутове |