96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло універсальне STANLEY STA50003
• Виготовлено з міцної HSS стали.
• Чудовий результат роботи.
• Продуманий і ергономічний дизайн.
• Надійність і тривалий термін служби.
• Простота і зручність використання.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло універсальне — 1 шт. |