230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло універсальне STANLEY STA53202
• Унікальна заточка 120 ° для універсального застосування.
• Спеціальний дизайн головки з твердого металу дозволяє виробляти швидке свердління та дає підвищений термін експлуатації.
• Спеціальний хвостовик для виключення прослизання в патроні.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 51 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 113 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Свердло універсальне — 1 шт. |