174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Полотно пиляльне для деревини — 2 шт. |
| Застосування | дерево та пластмаса |
| Робоча довжина | 72.5 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Відстань між зубами | 2.5 мм |
| Максимальна глибина різання | 40 мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |