Бур SDS-Plus 10x310/250 Mungo 2141025
• Буріння перфоратором
• Цілісна голова, 3 ріжучих кромки для буріння всіх типів бетону
• Не заклинює при попаданні на арматуру
• Завжди точні отвори для установки дюбелів і анкерів
• Висока швидкість буріння протягом усього терміну служби
• Самоцентруючий кінцевик дає більш високу точність забурювання
• Кінцевик з кутом 135 ° робить акуратні отвори без розтріскування бетону
• Новий шнек забезпечує найкращий відвід шламу і збільшує термін служби
• Висока надійність навіть в самих твердих матеріалах
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mungo |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 1 шт |