• Сучасний генератор розроблений для проведення ремонтних робіт або для використання в якості резервного джерела живлення для приватного будинку.
• Генератор комплектується великим баком для збільшення часу автономної роботи, вольтметр та AVR.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 12.2 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.7 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | ES-212G |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 17 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | EnerSol |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3000 об/хв |
| Комплектація | Стабілізація напруги — AVR, Вольтметр |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Потужність двигуна | 7 кВт |
| Номінальний постійний струм | 8.3 А |
| Споживання палива (л/год) | 0.31 |
| Режими запуску | ручний стартер |
| Система охолодження двигуна | повітряне |
| Ступінь захисту IP | IP23M |
| Тип генератора | однофазний |
| Рівень шуму | 95 дБА |
| Функція зварювання | Немає |
| виготовлення | відкрите |