• Сучасний генератор розроблений для проведення ремонтних робіт або для використання в якості резервного джерела живлення для приватного будинку.
• Генератор комплектується великим баком для збільшення часу автономної роботи, мультиметром 3 в 1, комплектом коліс і ручок та AVR.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна сила струму | 21.7 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78.4 кг |
| Висота | 565 мм |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | ES-390G |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | EnerSol |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3000 об/хв |
| Комплектація | Комплект коліс і ручок, Стабілізація напруги — AVR, Цифровий мультиметр 3 в 1 |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Потужність двигуна | 13 кВт |
| Номінальний постійний струм | 8.3 А |
| Споживання палива (л/год) | 0.31 |
| Система охолодження двигуна | повітряне |
| Ступінь захисту IP | IP23M |
| Тип генератора | однофазний |
| Рівень шуму | 95 дБА |
| Функція зварювання | Немає |
| виготовлення | відкрите |