Генератор бензиновий EnerSol EPG-5500SEH
• Сучасний генератор розроблений для використання в якості резервного джерела живлення.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 89 кг |
| Висота | 565 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна сила струму | 21.7 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Виробник | EnerSol |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | GX390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Honda |
| виготовлення | відкрите |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3000 об/хв |
| Комплектація | Мультиметр 3в1, Комплект коліс і ручок |
| Потужність двигуна | 8.7 кВт |
| Номінальний постійний струм | 8.3 А |
| Споживання палива (л/год) | 0.31 |
| Система охолодження двигуна | повітряне |
| Ступінь захисту IP | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Рівень шуму | 95 дБА |
| Функція зварювання | Немає |
| Частота тока | 50 Гц |