| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 119 кг |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Номінальна сила струму | 26.08 А |
| Стан | Новий |
| Виробник | EnerSol |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | ES-192D |
| Об'єм двигуна | 498 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | EnerSol |
| виготовлення | відкрите |
| Кількість обертів вала двигуна (об/хв) | 3000 об/хв |
| Комплектація | Електростарт, Автоматичний регулятор напруги, Свічки накала, Цифровий вимірювач 3 в 1 |
| Матеріал альтернатора | мідь |
| Потужність двигуна | 8 кВт |
| Номінальний постійний струм | 8.3 А |
| Споживання палива (л/год) | 0.28 |
| Система охолодження двигуна | повітряне охолодження |
| Ступінь захисту IP | IP23 |
| Тип генератора | однофазний |
| Тип палива | дизель |
| Рівень шуму | 82 дБА |
| Функція зварювання | Немає |
| Частота тока | 50 Гц |