6 624 ₴
Представляємо вам компактну двошвидкісну ударну дриль, яка стане вашим незамінним помічником як удома, так і в майстерні. Ця дриль має високу потужність і оснащена якісним безключовим цільнометалевим патроном, що дозволяє їй легко справлятися з будь-якими завданнями свердління та загвинчування.
Переваги:
Ця дриль стане вашим незамінним помічником у наступних завданнях:
Технічні характеристики:
В комплект поставки входить:
Зробіть свій вибір на користь цієї компактної та потужної ударної дрилі, яка стане вашим надійним помічником на довгі роки!
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.



| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний крутний момент | 69 H*m |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Додаткова ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Частота обертання 1 швидкість | 1100 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3200 об/хв |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |