• Потужний 750 Вт двигун з регулюванням частоти обертання
• Ударний механізм забезпечує ефективне виконання завдань
• Безключовий швидкозатискний патрон 13 мм для надійної та швидкої фіксації насадок
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 20.1 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Додаткова ручка — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |