10 019 ₴
8 259 ₴
• Завдяки вдосконаленій технології батареї, відсутність ефекту пам’яті та мінімальному рівню автоматичного розряду, літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи, коли захочете, та скрізь, де потрібно працювати, а крім того, забезпечує тривалу роботу інструменту.
• Пристрій має вбудований індикатор рівня заряду, що дозволяє зручно контролювати стан заряду акумулятора.
• Двигун високої потужності забезпечує до 1900 об/хв і 60 Нм моменту, що крутить, використовується для ефективного свердління і загвинчування шурупів в деревину, метал і пластик.
• 23 положення регулювання крутного моменту.
• Двоступінчастий редуктор з металевими шестернями 0-350/0-1500 об/хв забезпечує якісне виконання поставленого завдання.
• Вбудоване світлодіодне підсвічування, освітлює робочу зону та забезпечують кращу видимість у будь-яких робочих умовах.
• Безключовий швидкозатискний патрон з діаметром хвостовика від 1 до 13 мм, дозволяє легко та швидко замінювати насадки.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторні батареї 18,0 В (версія 2.0) ємність 2 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій — 1 шт. Пластикова валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 600 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1900 об/хв |