



8 694 ₴
• Акумуляторний ударний двошвидкісний дриль/шуруповерт 20 В MAX в комплекті з двома акумуляторними батаєрами Li-Ion/20,0 В/1,5 Ач та зарядним пристроєм у пластиковій валізці.
• Швидкозатискний патрон 1 - 13 мм
• 22 положення регулювання крутного моменту
• Двошвидкісний редуктор 0-350/1.500 об/хв, продуктивність 0-5.950/25.500 уд/хв
• Світлодіодне підсвічування робочого місця
• Крутячий момент 50 Нм
• Індикатор рівня заряду акумулятора
• Час повної зарядки акумулятора – до 70 хвилин
• Пластикова валіза для зберігання та транспортування
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторні батареї 18,0 В (версія 2.0) ємність 1,5 А·год — 2 шт. Зарядний пристрій 1,25 А – 1 шт. Пластикова валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 350 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1500 об/хв |