5 920 ₴
• Завдяки покращеній акумуляторній технології, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи у будь-який час та в будь-якому місці, а також дозволяє вашому інструменту працювати довше. Технологія безщіткового двигуна забезпечує кращу ефективність та більш тривалий термін служби
• Потужний двигун з частотою обертання до 2100 об/хв і крутним моментом 80 Нм для ефективного свердління та загвинчування шурупів по дереву, металу та пластику.
• 15 налаштувань свердління для точного регулювання крутного моменту.
• Двоступінчастий редуктор з металевими шестернями 0-600/0-2100 об/хв забезпечує якісне виконання поставленого завдання.
• Потужний та зносостійкий ударний механізм виробляє до 35 700 ударів за хвилину для ефективного свердління в цегляній кладці.
• Вбудоване світлодіодне підсвічування, освітлює робочу зону та забезпечують кращу видимість у будь-яких робочих умовах.
• Безключовий швидкозатискний патрон з діаметром хвостовика від 1 до 13 мм, дозволяє легко та швидко замінювати насадки.
• Акумуляторні батареї 2,0 Ач (код SFMCB202), 4,0 Ач (код SFMCB204), 6,0 Ач (код SFMCB206) та зарядний пристрій 4,0 А (код SFMCB14) для акумуляторної системи STANLEY® FATMAX® (У версії ″В″ не входить до компдлекту поставки і купується окремо).
• Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY® FATMAX® V20 - відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 600 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2100 об/хв |