325 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Застосування:
Переваги:
Опис:
Це свердло стане вашим незамінним помічником у роботі з різними матеріалами.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина робочої частини | 81 мм |
| Загальна довжина | 125 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Кількість в пачці — 1 шт. |
| Тип хвостовика | фрезерований |