
191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
Свердло по металу EXTREME Black & Gold DeWALT DT20523
• Для використання в обробці легованих і нелегованих сталей міцністью на розрив до 900 Н/мм?, листових та тонкостінних профільних матеріалах, сірому чавуні, чавуні з кулястим графітом, спеченому сплаві на основі заліза, нікелю, латуні, деревині та пластмаси;
• виготовлено шляхом фрезерування із цільної заготовки, праворізальне;
• швидкий початок свердління, навіть на криволінійних повіхах, завдяки спеціально розробленому наконечнику SPEED TIP;
• спіральне свердло з високоефективної швидкорізальної сталі згідно DIN 33;
• конічна серцевина, технологія TOUGHCORE™, забезпечує довговічність.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина робочої частини | 63 мм |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кількість в пачці — 1 шт. |
| Призначення | метал |
| Тип хвостовика | фрезерований |