13 649 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова STIGA CS100eKit
• Пила ланцюгова акумуляторна з живленням від акумулятора 20 В, ви будете насолоджуватися необмеженим рухом з меншим рівнем шуму, вібрацією, нульовими викидами і мінімальними вимогами до технічного обслуговування двигуна.
• Точна машина, яка ідеально підходить для роботи на дереві, СS100eKit компактна і досить легка, щоб бути дуже маневреною в умовах обмеженого простору.
• Додатковим підвищенням безпеки є швидкодіючий ланцюгове гальмо, який активується або вручну, або автоматично, коли виявляється інерція, викликана віддачею.
• CS100eKit має широку бічну ручку і ергономічну м’яку верхню ручку, які в сукупності гарантують, що буде зручно і легко керувати.
• Прозоре вікно дозволяє легко відстежувати рівень заповнення масляного бака в той час як область підтримки великого пальця забезпечує більш сильну пряму тягу і швидший і плавний розріз (високопродуктивний ланцюг також сприяє плавності різання).
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.92 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 254 мм |
| Об'єм масляного бака | 130 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Гальмо ланцюга, автоматичне змащення ланцюга |