3 569 ₴
2 834 ₴
Міні-пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC2004M-QV
• SEQUOIA Connecta Series - єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
• SEQUOIA SBC2004M - акумуляторна пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, яка працює від однієї 20В акумуляторної батареї.
• SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
• Ергономічний дизайн - забезпечує більш комфорту та ефективну роботу.
• Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 127 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Безключове регулювання натягу ланцюга, Гальмо ланцюга |