• Промисловий пилосос L класу відповідає чинному законодавству ЄС.
• Технологія StealthSonic збільшує термін експлуатації в 3 рази, зменшую рівень шуму до 50% та зменшує споживання електроенергії.
• Постійна і найкраща у своєму класі сила всмоктування навіть дрібного бетонного пилу та тирси.
• Всмоктування сухих/вологих відходів та води.
• Вбудована розетка для підключення електроінструментів (до 2200 Вт) та автоматичного включення пиловидалюючої системи.
• Автоматичне увімкнення/вимкнення при використанні з інструментом.
• Пилосос продовжує працювати 15 секунд після вимкнення інструменту для повного видалення відходів.
• Міцний корпус має ребра жорсткості, тому витримує падіння і удари, що трапляються на будмайданчику.
• Ступінь захисту IPX4 – захист від водяних бризок з будь-якого напрямку.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр шланга | 48 мм |
| Довжина шланга | 2.1 м |
| Сила всмоктування | 18 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 2400 л/хв |
| Стан | Нове |