11 599 ₴
9 499 ₴
• Двигун 18 В забезпечує підвищену надійність, ефективність та потужність, забезпечуючи неймовірний потік повітря.
• Відповідає L-CLASS, єдиний ручний пилосос, сертифікований для використання на робочих майданчиках ЄС, що забезпечує максимальний захист користувача під час використання.
• HEPA-фільтр уловлює 99,97% частинок розміром більше 0,3 мікрона.
• Вбудоване світлодіодне підсвічування висвітлює робочу зону в умовах поганого освітлення, підвищуючи продуктивність користувача.
• Місткість бака 0,7 л дозволяє збирати сміття без необхідності частого випорожнення бака.
• Змінні/миються фільтри гарантують, що фільтр залишатиметься чистим і працюватиме з повною ефективністю протягом більш тривалих періодів часу.
• Cyclonic Action забезпечує відведення сміття від фільтра, забезпечуючи максимальну продуктивність всмоктування протягом більш тривалих періодів використання.
• Можливість використання акумуляторних батарей Flexvolt.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований у нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем на виплат.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Характеристики пилососів з акумуляторним приводом | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 31.8 мм |
| Сила всмоктування | 9.4 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 1302 л/хв |
| Стан | Нове |
| Тип двигуна | Щітковий |