11 491 ₴
• Завдяки покращеній акумуляторній технології, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи у будь-який час та в будь-якому місці, а також дозволяє вашому інструменту працювати довше. Технологія безщіткового двигуна забезпечує кращу ефективність та більш тривалий термін служби
• Потужний двигун з частотою обертання до 2100 об/хв і крутним моментом 80 Нм для ефективного свердління та загвинчування шурупів по дереву, металу та пластику.
• 15 налаштувань свердління для точного регулювання крутного моменту.
• Двоступінчастий редуктор з металевими шестернями 0-600/0-2100 об/хв забезпечує якісне виконання поставленого завдання.
• Потужний та зносостійкий ударний механізм виробляє до 35 700 ударів за хвилину для ефективного свердління в цегляній кладці.
• Вбудоване світлодіодне підсвічування, освітлює робочу зону та забезпечують кращу видимість у будь-яких робочих умовах.
• Безключовий швидкозатискний патрон з діаметром хвостовика від 1 до 13 мм, дозволяє легко та швидко замінювати насадки.
• Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY® FATMAX® V20 - відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.82 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика обладнання | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13 мм |
| Наявність удару | Да |
| Швидкозатискний патрон | Да |