Пила ланцюгова BLACK+DECKER BECS2245
• Потужний двигун 2200 Вт - для складних трудомістких пропилів
• Ріжуча здатність - довжина шини 45 см для великих діаметрів різання.
• Ланцюгове гальмо - підвищена безпека завдяки автоматичному вимкненню живлення під час віддачі бензопили.
• Ланцюг з низькою віддачею - для чистих і швидких пропилів вологої та сухої деревини.
• Натягування ланцюга без інструментів - простота установки і обслуговування.
• Автоматичне змащування ланцюга. Інтегрована система забезпечує безперервну подачу мастила для зниження зносу і підвищення ефективності різання.
• Легке заповнення масляного бака: великий бак з оглядовим вікном зводить до мінімуму витік масла.
• Сталеві стопорні ″шипи″ - підвищують стабільність і контроль під час роботи.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Об'єм масляного бака | 170 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.5 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Гальмо ланцюга, Безключове регулювання натягу ланцюга, Автоматичне змащення ланцюга, Металевий зубчастий упор |