Ножиці по металу акумуляторні DeWALT DCS496N
• Світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Поворотна голівка на 360 градусів
• Зміна положення голівки не потребує використання інструментів.
• Конструкція зі зміщеними ножами дозволяє легко повертати та різати закруглені заготовки.
• Мінімальний радіус різання 25.4 мм.
100% оригінал. Весь асортимент, пропонований в нашому магазині завозиться офіційно.
Офіційна гарантія, на весь термін гарантійного обслуговування.
Працюємо з продажем у розстрочку.
Зручні форми доставки та оплати. Є безкоштовна доставка на відділення Rozetka.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Гарантія | 3 |
| LED подсветка | Да |
| Макс. глибина різання | 1.3 мм |
| Макс. кількість ходів | 2750 хід/хв |